środa, 21 sierpnia 2013

Bransoletka z perłami

Teraz co chwila "bombarduję" Was nowymi postami :-) Tym razem nowość ... bransoletka z białych płaskich pereł hodowlanych. Centrum bransoletki to dekoracyjny element wykony techniką wire-wrapping ... jedna z pereł oprawiona w srebrną kasetkę. Zapięcie na dekoracyjny haczyk. Bransoletkę można nosić na obie strony ... element dekoracyjny jest dwustronny. Przyznam się mało skromnie, że bransoletka jest naprawdę ładna ... i dumna z niej jestem :-) Takie coś malutkie, a tak cieszy :-)

Miłego dnia :-)))))

sobota, 17 sierpnia 2013

Kolczyki z kwarcem piwnym

I jestem znowu ... czyli nadrabiamy zaległości :-) Tym razem powrót do niewielkich form ... choć nie są to mikruski. Kółeczka z zawijasami zawieszone na sztywnych biglach. W srebrnych elementach zostały osadzone łzy kwarcu piwnego :-) Całość oksydowana i polerowana. W uszach wyglądają naprawdę fajnie i są bardzo wygodne :-)
Miłego dnia :-)

czwartek, 15 sierpnia 2013

Letnie nastroje i kolczyki z turkusami

Pojawiam się po kolejnej dłużej przerwie ... no, ale wakacje mają swoje prawa :-) I dziękuję Tym, którzy tu do mnie jeszcze zaglądają :* Mam nadzieję, że teraz będzie częściej i systematycznej. I tak w letnim nastroju, bo (sama nie wiem czemu) turkus kojarzy mi się z latem ... kolczyki z maleńkimi kuleczkami turkusów. Kuleczki są naprawdę malutkie i mają przepiękny, rzadko spotykany kolor ... i jest ich coś ponad 60 sztuk :-)  Całość wykonana ze srebra, mocno oksydowana i polerowana. 
Pozostając nadal w letnim i urlopowym nastroju ... przepiękny zachód słońca, czyli jednym słowem wspomnienia z wakacji :-)))


I jeszcze jedna sprawa i prośba jednocześnie ... dziś tak troszkę mieszam :-) Mój wisior bierze udział w konkursie Royal-Stone ... jeśli podoba Wam się moja praca i mielibyście ochotę na nią zagłosować - zapraszam! Trzeba kliknąć na link i tam na FP polubić mój wisior.


Z góry dziękują za wszystkie wszystkie głosy :-)))

Pozdrawiam ciepło i udanego długiego weekendu :-)