czwartek, 24 lipca 2014

Letnie łąki

Była cała kolekcja letnich barwnych kolczyków ... więc czemuż nie mogłyby też pojawić się bransoletki w kolorach lata. I tak powstały dwie kolorowe bransoletki ... letnie łączki :-) Mnóstwo pracy, ale powiem szczerze ... warto było :-)))

Pierwsza łączka to zielenie, pomarańcze i trochę różu. Ogromna ilość maleńkich kamyczków (a jest ich tutaj ponad 200 szt.) i trzy malutkie kwiatki wykonane ze srebra. Kwiatuszki takie, wydawać by się mogło, banalne ... ale swój urok mają niewątpliwie :-)
Druga bransoletka to łączka z przewagą fioletów :-) Znowu ogromna ilość maleńkich oponek spośród których wyłaniają się większe formy, głównie ametysty w różnych kształtach i kolorach oraz kilka różowych kwarców. Tutaj, przy zapięciu, jest jeden misterny kwiat przypominający lilię z piękna markizą różowego ametystu.Pozdrawiam letnio i wakacyjnie :-)

czwartek, 3 lipca 2014

Energetycznie

Oczywiście ciąg dalszy wesołej letniej kolekcji. Tym razem kolczyki w energetycznych kolorach ... róż i pomarańcz. Połączenie dość ryzykowne ... ale szczerze mówiąc wyszło fajnie :-) Gronka to piękne łezki różowych kwarców oraz oponki różowych topazów, kwarców rubinowych oraz karneolu ... czyli mega optymistycznie i wesoło :)
Z letnimi pozdrowieniami :-)

wtorek, 1 lipca 2014

Tym razem ... letnia zieleń

Lato to też eksplozja zieleni ... więc w letniej kolekcji nie mogło zabraknąć kolczyków w takich właśnie kolorach. I tak powstały misterne koczyki z kaskadą zielonych minerałów. Te zielne maleństwa, to oponki peridotów i zielonych granatów. Końcówki gronek to piękne kropelki naturalnych oliwinów. Wykonane ze srebra, oksydowane i polerowane.


Letnie pozdrowienia :-)